Jak na to - Dolce Gusto Latte

Některé kávičky Dolce Gusto vyžadují dvě kapsle. Pokud jste z toho lehce zmatení, zrovna video návod na přípravu Dolce Gusto Latte vám ukáže, co je na celé věci tak záhadného (vůbec nic).
Půvabná modelka vám ukáže, jak snadno se dopracovat k mléčné kávě, kde horké napěněné mléko umocňuje jemnost pravé kávy Dolce Gusto.
  • Na prvním místě trochu překvapivě přístroj zapneme. Možná se tento krok dá úspěšně zaměnit s tím dalším, ale asi je to nepodstatné. Pojďme dál.
  • Vyjmeme zásuvku určenou pro vložení kapsle Dolce Gusto a pěkně do ní náš malý zázrak uložíme. Všimněte si, že každá kapsle Dolce Gusto má ve svém dnu předem připravené místo, kde ji prorazí trubička kávovaru. Cvak, a je to.
  • Přístroj nyní prožene horkou vodu kapslí - copak nám to teče? Ano, je to zpěněné mléko. V okamžiku, kdy je kapsle do posledního kousku využitá a jeden krok přípravy za námi, tlačítko spuštění začne nápadne blikat. Vyjmeme prázdnou kapsli Dolce Gusto a pošleme ji pěkně na recyklaci. Čeká nás druhý krok přípravy Dolce Gusto Latte.
  • A už to se na tom pracuje. Horká jemná káva Dolce Gusto proudí do připraveného lože z napěněného mléka. Tak malý okamžik stačí, aby bylo Dolce Gusto Latte připraveno k servírování. A když se dobře podíváte, kdeže se Dolce Gusto Latte liší od profesionálního latte v pravé italské kavárně, zjistíte, že.... se vůbec neliší!

Žádné komentáře:

Okomentovat